• Język: Polski Polski
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Kraj dostawy:

O firmie

Właścicielem sklepu internetowego www.velset.pl jest Grupa Velset, która istnieje od 2008 roku. Tworzymy międzynarodową sieć sprzedażowo-dystrybucyjną o asortymencie budowlanym, specjalizując się w sprzedaży okien dachowych. Oferujemy szeroką gamę produktów, wiodących na rynku światowym  producentów  branży budowlanej. W związku z rosnącym zainteresowaniem zakupami on-line okien dachowych, firma Velset pragnie zaoferować swoje usługi również w tej dziedzinie, zapewniając przyjemne i bezpieczne zakupy: okien dachowych, dodatków do okien oraz schodów strychowych. Dzięki fachowemu podejściu do sprzedaży internetowej, już zyskaliśmy wielu klientów i cieszymy się coraz większym zaufaniem wśród internautów.

Bezpośrednio współpracujemy z producentami i dystrybutorami, oferując markowe produkty po konkurencyjnych cenach.

     FAKRO 

Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. W stałej ofercie posiadamy kilka tysięcy artykułów w bardzo atrakcyjnych cenach, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, a pytania techniczne można zadać przez zakładkę Kontakt, wysyłając e-mail na adres biuro@velset.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 799-780-199.

 

Tych z Państwa, którzy preferują bardziej tradycyjny sposób robienia zakupów, zapraszamy do naszej siedziby w Nowym Sączu, ul. Węgierska 148F, gdzie na miejscu profesjonalna obsługa doradzi Państwu w zakupach i pomoże wybrać odpowiedni produkt.

 

Zapraszamy do zakupów!

Kontakt
PŁATNOŚCI ONLINE
DOSTAWY kurierem