• Język: Polski Polski
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Kraj dostawy:

Promocja Upał pod kontrolą

 

Kiedy na zewnątrz zaczyna się upał, a Ty marzysz o zacienionym pomieszczeniu w swoim domu – zastosuj markizę, która skutecznie cię przed nim ochroni. Inwestując w markizę zyskujesz skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz zwrot części kosztów poniesionych na jej zakup.

Markizy montowane na oknach dachowych lub fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. W praktyce powoduje to spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C.

 

Zasady promocji

 

1. Zarejestruj się do promocji podając swój adres mailowy, na który otrzymasz link do elektronicznego zgłoszenia promocyjnego.

2. W terminie od 10 czerwca do 30 września 2019 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów na Twoje konto.

Zwrot zostanie przyznany za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:

elektryczne markizy do okien pionowych: VMZ Solar, VMZ Z-Wave, VMZ Electro – zwrot w wysokości 200zł/szt.
elektryczne markizy do okien dachowych: AMZ Solar, AMZ Z-Wave, AMZ Electro, AMZ WiFi – zwrot w wysokości 100zł/szt.

3. Do dnia 31 października 2019 r. dokonaj elektronicznego zgłoszenia promocyjnego. Wypełnij i wyślij formularz do którego dołączysz skan dowodu zakupu (szczegóły w regulaminie).

4. Promocyjny zwrot otrzymasz w terminie do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego.

 

Dowiedz się więcej

 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.